המועצה > חדשות ועדכונים > ארכיון כתבות > ארכיון כתבות 2020

ארכיון כתבות 2020

תאריך: 21/06/2020

מנכ"ל המועצה לצרכנות: "תירוץ משבר הקורונה לחוסר מענה ואי אספקה - פוגע בצרכנים"
מנכ"ל המועצה, עופר מרום, התייחס לתלונות הרבות כנגד חברת shoesonline: "חבל שבית העסק אינו פועל בצורה ראויה, והצרכנים נזקקים להתערבותה של המועצה על מנת לעמוד על זכויותיהם"

 

במועצה לצרכנות התקבלו עשרות רבות של תלונות כנגד בית העסק shoesonline במהלך שנת 2020. מרבית התלונות עוסקות בהעדר אספקה של מוצרים שהוזמנו, וזאת משך חודשים ארוכים, וכן בקושי ליצור קשר עם החברה והעדר מענה לפניות חוזרות ונשנות של צרכנים.

 

עפ"י כתבת תחקיר שהתפרסמה באתר מאקו, מדובר בתלונות רבות של צרכנים שלא זוכים למענה, הן בפניה ישירות לחברה והן בעמוד הפייסבוק של החברה.

 

מנכ"ל המועצה לצרכנות, עופר מרום, התייחס לתלונות הרבות: "תירוץ משבר הקורונה לחוסר מענה לצרכנים, בשעה שבאתר החברה מובטחת אספקה בתוך ימים בודדים, היא הטעייה לכאורה ועל העסק לשנות את המובטח או לעמוד בהתחייבות שהוא עצמו קבע. הקושי ליצור קשר מונע את האפשרות הצרכנית לבטל עסקה עקב העדר אספקה ופוגע בצרכנים. לאחר פניית המועצה  הצרכנים בדרך כלל, מקבלים את ההחזר הכספי המגיע להם. חבל שבית העסק אינו פועל בצורה ראויה, והצרכנים נזקקים להתערבותה של המועצה על מנת לעמוד על זכויותיהם".

 

לקריאת כתבת התחקיר באתר מאקו לחצו כאן >>

 

למידע אודות עסקאות בתחום הביגוד וההנעלה מתוך אתר המועצה  לחצו כאן >>