המועצה > חדשות ועדכונים > ארכיון כתבות > ארכיון כתבות 2019

ארכיון כתבות 2019

תאריך: 09/07/2019

המועצה לצרכנות גאה להציג: קייטנת קייץ דיגיטלית לילדים
בקייטנה תמצאו מגוון של פעילויות צרכניות מהנות, ללא כל עלות, שיסייעו לילדים וגם להורים להעביר את הזמן וללמוד איך להיות צרכן נבון בכל קניה. אתם מוזמנים להיכנס לפעילות בכל שעה שמתאימה לכם. אצלנו אין מבחנים ואין ציונים וכולם יוצאים צרכנים מצטיינים!

פסח

 

החופש הגדול כבר כאן, ומבדיקת המועצה לצרכנות עולה כי הוצאות החופש הגדול מגיעות לכ 15,000 ₪ , כשהחלק הארי- כ 60 אחוז הוא על קייטנות. כתשובה למאבק המועצה לצרכנות ביוקר המחיה, וכחלק אינטגראלי מעבודת המועצה לצרכנות במהלך השנה בטיפוח התנהגות צרכנית נבונה והגברת המודעות לזכויות הצרכניות וחינוך לצרכנות נבונה בקרב ילדים ונוער.

 

כערוץ ייחודי להכשרת הדור הצעיר להשתלבות בחיים המודרניים של החברה הדמוקרטית כאזרחים החופשיים לעשות את בחירותיהם הצרכניות באחריות ובחכמה - העלנו לראשונה את הקייטנה באתר המועצה. הפעילות בדגש על צרכנות נבונה,  ללא כל עלות, שיסייעו לכם להעביר את הזמן וללמוד איך להיות צרכן נבון בכל קניה. אתם מוזמנים  להיכנס לפעילות בכל שעה שמתאימה לכם.

 

מנכ"ל המועצה לצרכנות עופר מרום אומר כי "ימי החופש מהווים גם תקופה לחוצה ומשמעותית עבור הכיס שלנו ומשפחות רבות מאבדות שליטה על ההוצאות, דבר שעלול להשפיע על כלל חודשי השנה. בפעילויות המקוונות ניסינו להעביר לילדים מידע  פיננסי על איך להיות צרכנים נבונים בחופש ובעצם- כל השנה".

 

 

למעבר לקייטנה לחצו כאן