המועצה > חדשות ועדכונים > ארכיון כתבות > ארכיון כתבות 2014

ארכיון כתבות 2014

תאריך: 04/09/2014

בדיקת הסל השבועי של סמ"ל : הורדת המחירים של מגה בעיר
לראשונה, אין ל"מגה בעיר" סניף ברשימת הסניפים היקרים השבוע. הפער בין הסל הזול ביותר שנמצא ליקר ביותר, מקרב הסניפים שנבדקו, עומד על 46%, שהם כ- 220 ₪.

 

 

לקראת החגים תגברנו את התצפיות מתוך רצון לתת תמונה רחבה ככל הניתן ובדקנו 137 סניפים, כפול מאשר בשבועות הקודמים. כמו כן, הרחבנו מעט את סל המוצרים.

 

הפער בין הסל הזול ביותר שנמצא ליקר ביותר, מקרב הסניפים שנבדקו, עומד על 46%, שהם כ- 220 ₪ (!). הפער בין ממוצע עלות הסל הרשתי בין הרשת הזולה והיקרה עומד על 37.6%

 

אין הפתעות בטבלת הסניפים הזולים. סניפי YOU, רמי לוי ושופרסל דיל/ דיל Extra פותחים את רשימת הסלים הזולים שנמצאו. ברשימת הסניפים היקרים מוצאים גם סניפים מוכרים: סופר לב העיר בחצור הגלילית מובילה את הטבלה. איתה גם סניפים של מחסני להב, קואופ, יינות ביתן, מחסני מזון וביג זול


מעניין לראות כי ל"מגה בעיר" אין סניף ברשימת הסניפים היקרים השבוע. כמו כן, עולה כי מתוך עשרת הסניפים היקרים השבוע (מקרב אלו שנבדקו ובהתייחס למוצרי הסל) ישנם 4 סניפים מהצפון, 4 סניפים מהמרכז, ו- 2 מירושלים). הפער בין סניפים שונים של אותה הרשת עדיין גבוה השבוע, ובחלק מהרשתות אף עבר את רף ה-10%.

 

זה נחמד מאוד לגלות את הסניף הזול של הרשת אך כדאי לזכור כי "אין ארוחות חינם" והורדות מחיר מאסיביות בסניף אחד משמעותן, בדרך כלל, עליה במחיר בסניף אחר של הרשת.

 

 

 

 

להרשמה לשירות סמ"ל - קבלת רשימת הסופרים הזולים ישירות למייל לחצו כאן