המועצה > חדשות ועדכונים > ארכיון כתבות > ארכיון כתבות 2020

ארכיון כתבות 2020

תאריך: 22/07/2020

המועצה לצרכנות מפרסמת מכתבים להורדה הקשורים למשבר הקורונה לשליחה לבתי העסק
את המכתבים ניתן להוריד, למלא ולשלוח לבית העסק במגוון תחומים התיירות, התרבות והאירועים, גני הילדים ועוד. מנכ"ל המועצה לצרכנות: "ככלי נוסף לסיוע לצרכנים חיברנו עבורם תבנית ניסוח על מנת להקל על הצרכנים בבואם לממש את זכויותיו"

מתוך 'העולם הבוקר' רשת 13

 

מאז תחילת משבר הקוורנה צרכנים רבים  מחכים להשבת כספם בעיקר בתחומי התיירות, התרבות והאירועים, וגני הילדים - שכולם הופסקה פעולתם בשל הוראת משרד הבריאות  והם ממתינים להשבת כספם.

 

לאור ריבוי התלונות בתחום- המועצה לצרכנות העלתה לאתר המועצה  הנחיות ותבנית מכתב למשלוח לחברה  במקרה של ביטול / דחיית מופע. המכתב מתאים למקרה שבו החברה מחייבת את הצרכן להגיע למופע במועד חדש, שנקבע על ידה ושאינו מתאים לצרכן. במכתב, החברה מתבקשת לפעול בהתאם להמלצות משרד המשפטים ולמסור לצרכן שובר זיכוי שאותו הוא יוכל לממש במהלך 12 חודשים, ובמקרה שהצרכן לא יממש את שובר הזיכוי במהלך 12 חודשים, הוא יהיה זכאי להחזר כספי מלא.


לנוחיותכם, מצורפים בזאת מכתבים רלוונטיים להורדה ושליחה לבית העסק בנוגע למשבר הקורונה. אנו ממליצים מאוד לקרוא את המדריכים הרלוונטיים בטרם שליחת המכתב לבית העסק

 

עופר מרום מנכ"ל המועצה לצרכנות אומר כי " ככלי נוסף לסיוע לצרכנים מעבר לטיפול פרטני בתלונות,  חיברנו עבורם בתקופה מורכבת תבנית ניסוח הן לבית העסק והן כתבי תביעה הכוללים  את כל המידע הרלוונטי והמשפטי  הנחוץ על מנת להשיב לו את מלוא זכויותיו  על פי החוק, וזאת על מנת להקל על הצרכן בבואו לממש את זכויותיו". 

 

למדור מכתבים להורדה לחצו כאן >>