המועצה > חדשות ועדכונים > ארכיון כתבות > ארכיון כתבות 2017

ארכיון כתבות 2017

תאריך: 05/07/2017

מבקר המדינה מבקש את עזרת הציבור: מה דעתכם על דואר ישראל?
בימים אלו הועלה באתר משרד מבקר המדינה שאלון אינטראקטיבי, בו מבקשים מכם הצרכנים לדרג את איכות ואופן השירות שקיבלתם מדואר ישראל. בכל שנה מתקבלות במועצה לצרכנות מעל 200 תלונות על דואר ישראל, וברור כי זהו רק קצה הקרחון של כמות התלונות

 

משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור החל השבוע בתהליך שיתוף הציבור, תוך הגברת שקיפות ועידוד מעורבות הציבור בנעשה בו, ופונה לציבור לשם קבלת התייחסות בכל הנוגע לשאלת איכות השירותים שנותנת חברת דואר ישראל לציבור. מטרת המהלך היא קבלת מידע מהציבור הרחב אשר משתמש בשירותי הדואר ושילובו בעבודת ביקורת המדינה. עפ"י המפורסם באתר מבקר המדינה, המידע שיתקבל יסייע במיקוד נושאי הביקורת ובביסוס תובנות וממצאים כהשלמה לתהליך הביקורת. עבודת הביקורת עתידה להתפרסם עוד במהלך שנת 2017.

 

למילוי השאלון לחצו על הקישור >> http://wiki.sheatufim.org.il/seker/

 

בקישור המצורף הנכם מתבקשים להשיב על שאלון מקוון קצר, בו תוכלו לחוות את דעתכם על איכות השירותים שמעניקה חברת הדואר לציבור ובהם: השירות בסניפי הדואר, השירות לתושבי הפריפריה ולישובים הקטנים באמצעות רכבי יחידת הדואר הנע, שירותי העברת דברי הדואר לכתובת הנמען ושירותים אחרים. משך מילוי השאלון הינו כ-5 דקות. השאלון הוא בעילום שם, אין חובה לענות על כל השאלות והמידע שיתקבל ישמש לצורכי משרד מבקר המדינה בלבד. ניתן למלא את השאלון עד ליום 16.07.2017.


 

ג'וש גולדשמיד, מנכ"ל המועצה לצרכנות, מסר בתגובה לפרסום הסקר: "מידי שנה מתקבלות במועצה לצרכנות כ-200 תלונות צרכנים בממוצע כנגד דואר ישראל. ברור כי זהו רק קצה הקרחון של התלונות והאכזבות של הצרכנים בישראל מחד, ומאידך עלי להדגיש כי קיימת אצלנו ירידה משמעותית בכמות התלונות בתקופה האחרונה. אנו מברכים על כל הפרסומים בדבר השינויים המשמעותיים הנערכים בדואר ישראל ומשמעותם הצפויה על שירות טוב יותר לאזרח ולצרכן וכמובן שאנו מצפים לראות בפועל את גמר ביצוע הרפורמות במרכזי המיון וההפצה כמו גם בשירותים השונים לצרכן עצמו, כך שהצרכנים במדינת ישראל יזכו לקבל את כלל השירותים בדגש על השירות הבסיסי של משלוח וקבלת דברי דואר - באופן מיטבי ויעיל".