המועצה > חדשות ועדכונים > ארכיון כתבות > ארכיון כתבות 2013

ארכיון כתבות 2013

תאריך: 09/12/2013

חדש באתר המועצה לצרכנות: השוואות המחירים של רשתות השיווק אצלך בכל שבוע במייל
רוצים לדעת איפה הסופר הכי זול באיזור מגוריכם? מהיום זה פשוט וקל: נרשמים באתר המועצה לצרכנות, בוחרים את איזור המגורים המועדף ואת הערים הרלוונטיות ובכל שבוע תקבלו את התוצאות ישירות למייל שלכם.

 

המועצה הישראלית לצרכנות משיקה שירות חדש לגולשים: קבלת תוצאות השוואת מחירים בין הסופרמרקטים ורשתות השיווק ישירות למייל מידי שבוע.

 

השירות החדש מאפשר לגולש להירשם באתר המועצה לצרכנות תחת פרוייקט סמ"ל - סיירת המועצה לצרכנות, לבחור את איזור מגוריו ואת הערים הרלוונטים בהן הוא מעוניין לבצע השוואות מחירים ולקבל את כל כל הנתונים מידי שבוע ישירות למייל באמצעות קישור ייחודי רק לו.

 

פרויקט סמ"ל, סיירת המועצה לצרכנות, הוקם בשנת 2013. זהו מערך של "נאמני צרכנות" שפועל על-ידי המועצה לצרכנות, כדי לשמש "עיניים" נוספות בשטח לבחינת מצב כיבוד הזכויות של הצרכנים בבתי-העסק. הפרוייקט נועד כדי לעזור לכם להשוות מחירים בין כל רשתות השיווק ולהציג עבורכם היכן הכי כדאי לערוך את הקניות. כמו כן, משמש להגברת המודעות לקיומן של זכויות אלה הן בקרב בתי העסק והן בקרב הצרכנים. המערך נועד לאיסוף פרטי מחירי מוצרים ופרסומם, על מנת להביא להוזלת מחירי סל מוצרים וכן להקל על הצרכנים בעת ביצוע קניות.

 

פרויקט סמ"ל פועל בשני אפיקים מרכזיים: תצפיתנות מחירים ותצפיתנות עוולות. סיירי המועצה מסיירים בבתי עסק כ"לקוחות סמויים" בכל רחבי הארץ כשבידיהם רשימת סל אחיד של 40 מוצרים, ומדווחים על מחירי המוצרים בנקודות המכירה באזור פעילותם. מדי חודש נבדקים למעלה מ-300 נקודות שיווק ברחבי הארץ.

 

מהלך זה הוא חלק ממאבקה של המועצה לצרכנות בפער הרווחים הבלתי-סביר בשוק מוצרי המזון.

 

להרשמה לפרוייקט ולקבלת השוואת המחירים מידי שבוע למייל לחצו כאן