המועצה > חדשות ועדכונים > חדשות המועצה

חדשות המועצה

תאריך: 03/04/2019

האוהדים רכשו כרטיס - ומועד המשחק הוזז ללא ידיעתם
מתלונות שהגיעו למועצה לצרכנות עולה כי מנהלת הכדורסל והנהלת מכבי ת"א לא מעדכנת צרכנים בנוגע למועד המשחק במקרה של שינוי. מנכ"ל המועצה לצרכנות בפועל: "אני קורא למצוא את כל הדרכים ליידע את הצרכן בזמן אמת על כל שינוי במועד"

 

חולצות


תארו לכם את המקרה הבא: רכשתם כרטיס לאירוע כלשהו בתאריך ושעה מסויימת, אך כשהגעתם למקום בו מתקיים האירוע גיליתם לתדהמתכם כי האירוע מתקיים במועד אחר או חמור מכך: כבר התקיים בעבר ואף אחד לא דאג לעדכן את הצרכנים. כשפנו למארגן האירוע נאמר להם כי היה עליהם לוודא את קיום האירוע והאם אין שינוי במועדו.

 

מתלונות שהגיעו למועצה לצרכנות עולה כי מנהלת הכדורסל והנהלת מכבי ת"א לא עדכנה צרכנים בנוגע למועד המשחק במקרה של שינוי. האוהדים רכשו כרטיס בעסקת מכר מרחוק, תוך כדי השארתם פרטיהם, אך מועד המשחק הוזז ללא ידיעתם ועדכונם.

 

המועצה לצרכנות רואה דבר זה בחומרה וקוראת למצוא את כל הדרכים ליידע את הצרכן בזמן אמת על כל שינוי במועד.

 

עופר מרום, מנכ"ל המועצה לצרכנות בפועל: "למועצה לצרכנות הגיעו פניות צרכנים שקנו כרטיס למשחק כדורסל וכשהגיעו למשחק על פי התאריך שרשום על הכרטיס הופתעו לגלות כי המשחק התקיים יום קודם מבלי שהודיעו להם על השינוי. התקנון המפורסם באתר הרכישה לא יכול להוות עלה תאנה להסרת אחריות גורפת מספק השירות. הבקשה מהמנהלת היא לא לחפש את הדרכים המשפטיות לברוח מאחריות אלא למצוא את כל הדרכים ליידע את הצרכן בזמן אמת על כל שינוי במועד המשחק שכן צרכן סביר המחזיק בכרטיס למשחק, לא ממשיך לעקוב ולראות באם חל שינוי במועד- אלא אם קיבל על כך הודעה- אישית או גורפת".

 

להאזנה לכתבה בנושא מתוך גלי צה"ל לחצו כאן >>

 הגינות בצרכנות

 
פורום המועצה לצרכנות