המועצה > חדשות ועדכונים > ניוזלטר המועצה לצרכנות

ניוזלטר המועצה לצרכנות

משחק הוגן - חדשות המועצה הישראלית לצרכנות - נובמבר 2013

ישראל התקבלה לארגון הצרכנים האירופאי - BEUC
האסיפה הכללית של ארגון הצרכנים האירופאי (BEUC), אישרה בישיבתה האחרונה את החלטת הועד המנהל של הארגון, לקבל את המועצה הישראלית לצרכנות לארגון, במעמד של שותפה.


 

המועצה הישראלית לצרכנות
נובמבר 2013
             
                         
ישראל התקבלה לארגון הצרכנים האירופאי - BEUC

האסיפה הכללית של ארגון הצרכנים האירופאי (BEUC), אישרה בישיבתה האחרונה את החלטת הועד המנהל של הארגון, לקבל את המועצה הישראלית לצרכנות לארגון, במעמד של שותפה.

היועץ המשפטי לממשלה תומך במועצה לצרכנות בייצוג בעלי זכויות הנופש נגד קלאב הוטל

עו"ד יהודה וינשטיין סבור כי אין מקום להמשיך בניהול התביעה המקורית אשר אינה מנוהלת כיאות ותומך בתובענה חדשה שתוגש בידי המועצה ותביא לבירור תביעתם של בעלי זכויות הנופש בצורה הטובה ביותר.
למידע נוסף

כך גוזרים עלינו קופון: פערי תיווך של מאות אחוזים במחירי הפירות והירקות
בדיקה של המועצה הישראלית לצרכנות מגלה פערים בלתי נתפסים בין המחירים שמקבלים החקלאים מרשתות השיווק למחיר שהן גובות מהצרכנים על פירות. בעוד שעל אבוקדו תשלמו מחיר מירבי של 13 ש"ח לק"ג - החקלאי מוכר אותו ב-4 ש"ח בלבד.
למידע נוסף
תום עידן 99 אגורות - מה חושבים הצרכנים?

המועצה לצרכנות בדקה את היקף התופעה בשימוש  ב-99 אגורות ב-280 נקודות מכירה של רשתות השיווק ואת הילך הרוח של הציבור באשר לחוק החדש: 85% מהציבור סבורים כי עוסקים מציגים מחירים לא עגולים על-מנת להטעות את הצרכן.
למידע נוסף

למה על תחליפי חלב תאלצו לשלם עשרות אחוזים יותר מחלב פרה?
אם אתם צורכים תחליפי חלב כגון סויה, אורז או שקדים כתחליף לחלב פרה, בודאי לא תופתעו לשמוע כי לרוב התחליפים יקרים יותר מהחלב הרגיל. סיירת המועצה לצרכנות בדקו הפעם איפה כדאי לקנות את התחליפים ומצא פערים גדולים מאד.
למידע נוסף
כל המידע לצרכן

תלונה שטופלה בהצלחה

ל

י', רכשה כסא במיטב כספה, ישבה בביתה והרכיבה אותו בדיוק לפי הוראות היצרן. אבל אז, בשל פגם בכסא, בכל פעם שבנה התיישב עליו – הוא התהפך יחד איתו. כשפנתה אל החנות בדרישה לקבל כסא חלופי תקין, החנות סירבה בטענה שהכיסא הורכב. כיצד טופלה התלונה?
לתלונה בהרחבה


ף

מאמר דעה

 

המלך הוא עירום / עו"ד אהוד פלג
הופעתו של "קופיקס" על מפת בתי-הקפה בישראל הפנתה זרקור למושג, שיש שיאמרו כי ניצב במהות הכלכלה המיסחרית ויש שיראו בו את תמצית החזירות הקפיטליסטית: "מיקסום רווחים"
למאמר המלא

לאתר המועצה לצרכנות טופס תלונה / בקשת ייעוץ
© כל הזכויות שמורות למעצה הישראלית לצרכנות טלפון 03-6241034

להסרה מרשימת התפוצה אנא לחץ/י כאן

Powered by Publicators