המועצה > חדשות ועדכונים > ארכיון כתבות > ארכיון כתבות 2012

ארכיון כתבות 2012

תאריך: 06/03/2012

נבחרו המועמדים הסופיים בתחרות הקליפים  לצרכנות נבונה בסלולר


לקראת יום הצרכן הבינלאומי, המצוין ב  15 במרץ,  הכריזו המועצה לצרכנות ומשרדי החינוך והתמ"ת, על תחרות קליפים במערכת החינוך,  להפקת קליפ   הסברה לצרכנות נבונה של שירותי הטלפון הסלולרי. התלמידים, עברו מערך הפעלה בו למדו  מושגי יסוד וזכויות צרכניות בעולם הסלולאר, התמודדו עם שיקולי רכישה של מכשירי סלולאר וחבילות שימוש, והפיקו קליפ בו מוצגים  המסרים המרכזיים לשימוש מושכל ובריא בטלפון הסלולארי.

סך הפרסים לשלושת הקליפים הזוכים ול"חביב הקהל" יעמוד על 12,000 ₪. 12 קליפים עלו לגמר בתחרות. פרס 'חביב הקהל' לשיפוטכם
לתחרות הגיעו למעלה מ 40 קליפים. ועדת השיפוט בראשותו של הפרסומאי יאיר גלר ונציגי המועצה לצרכנות משרדי החינוך והתמ"ת , קולנוען ופרסומאי, בחרו ב 12 הקליפים שעלו לגמר, ומתוכם  את 3 הקליפים הזוכים.  קליפ "חביב הקהל" עומד לבחירה  באתרי המועצה לצרכנות ומשרד החינוך.  הקליפ הנבחר יזכה את יוצריו בפרס כספי מיוחד. 

ההכרזה על  3 הקליפים הזוכים וחביב הקהל, תתקיים באירוע מיוחד לציון יום הצרכן הבינלאומי, בוועדת החינוך של הכנסת, בהשתתפות שר התמ"ת.

מנכ"ל המועצה לצרכנות, עו"ד אהוד פלג אומר כי "שירותי הטלפון הסלולארי הם תחום צרכני מורכב גם לצרכנים בוגרים, עם זאת הם נצרכים על ידי ילדים רבים. במסגרת חיזוק ההגנות העצמיות של הצרכנים, וטיפוח צרכנות נבונה מגיל צעיר,  החליטה המועצה לצרכנות ביחד עם משרדי החינוך והתמ"ת להקדיש השנה את יום הצרכן במערכת החינוך להעמקת  הידע ודרך ההתנהלות הנכונה בצריכת שירותי הטלפון הסלולארי  במערכת החינוך.

לאתר היוטיוב של משרד החינוך להצבעת הקהל לקליפ 'חביב הקהל':
http://www.youtube.com/playlist?list=PL1A1BBC8A957CF425