המועצה > חדשות ועדכונים > ארכיון כתבות > ארכיון כתבות 2019

ארכיון כתבות 2019

תאריך: 27/05/2019

הנחיה לצרכנים בנוגע לאי קיום הסכם לחבילות לגמר ליגת האלופות
מפרסומים בתקשורת עולה כי מאות צרכנים שרכשו חבילות של טיסה+מלון+כרטיס למשחק גמר ליגת האלופות מחברות נסיעות ישראליות קיבלו הודעה על ביטול החבילות. המועצה לצרכנות מפרסמת מכתב להורדה ושליחה לבית העסק עבור הצרכנים שנפגעו

 

פסח

 


ביום שבת ה-1.6 ייערך במדריד גמר ליגת האלופות בין ליברפול וטוטנהאם. מפניות ודיווחים בתקשורת עולה תמונה עגומה לפיה מאות צרכנים שרכשו חבילה הכוללת טיסה+מלון+כרטיס למשחק מחברות נסיעות ישראליות קיבלו הודעה על ביטול החבילות ואי יכולת לספק את החבילות.

 

במצב זה, כשאין לבית העסק את היכולת לספק את החבילות רשאים הצרכנים לקבל את מלוא כספם בחזרה, מבלי שייגבה מהם דמי ביטול. המחלקה המשפטית של המועצה לצרכנות מפרסמת בזאת מכתב להורדה עבור אותם צרכנים שנפגעו שרכשו את החבילות באמצעות עסקת מכר מרחוק. עליכם להוריד את המכתב, למלא את הפרטים הרלוונטיים במקומות החסרים ולשלוח לבית העסק.

 

להורדת מכתב לשליחה לחברת הנסיעות לחצו כאן

 

 

יצויין כי המכתב מתייחס להשבת התמורה במלואה בלבד ולא לנושא פיצוי כספי עקב עוגמת נפש או סיבות אחרות. בכל מה שקשור לפיצוי - ניתן לגשת לבית המשפט לתביעות קטנות והדבר נתון לשיקול דעתו של שופט ביהמ"ש.

 

הערה חשובה: מאחר ומדובר בהודעה ובהודאה של אותם סוכני נסיעות לצרכנים כי אין בכוונתם לספק להם את חבילת השירותים שרכשו מהם מטעמים שלהם, ובמידה וחלק מאותן עסקאות בוצעו באשראי בתשלומים, באפשרותכם במקביל לבצע פניה גם אל חברת האשראי שבאמצעות כרטיסה ביצעו את החיוב, על מנת שתנסה למנוע כל העברת חיוב מחשבון הצרכן לזכות סוכן הנסיעות או לכל הפחות תעצור את יתרת החיובים העתידיים.