המועצה > חדשות ועדכונים > ארכיון כתבות > ארכיון כתבות 2016

ארכיון כתבות 2016

תאריך: 29/03/2016

המועצה לצרכנות מתנגדת לפיצוי שמציעה חברת 'פלאפון' ללקוחותיה
מנכ"ל המועצה לצרכנות: שלושת סוגי הפיצויים שמציעה פלאפון אינם שירותים שמשרתים את כלל הצרכנים. ראוי היה שפלאפון תבחר לפצות את לקוחותיה בדרך שבאמת תאפשר פיצוי אמיתי ללקוח ולא שירות שהוא מיותר עבורו"

 


 

בעקבות התקלה ברשת 'פלאפון' הודיו החברה באמצעות כלי התקשורת על הפיצוי אותו היא מציעה ללקוחותיה. על פי הודעת החברה, הלקוחות יוכלו לבחור אחת מבין שלוש הטבות, ללא תשלום:

 

 1. 20 ג'יגה גלישה בארץ בנוסף לחבילה הגלישה הקיימת – ההטבה למשך חודש מיום ההרשמה.

 

2. Musix ו-Super TV – אפליקציות המוסיקה והטלוויזיה של פלאפון. ההטבה היא למשך חצי שנה מיום ההרשמה. בסיום ההטבה השירות ינותק, ללא המשך חיוב.

 

3. 500 דקות שיחה מהארץ לחו"ל – השיחות בחיוג דרך 014 לעשרות יעדים נייחים בהם: ארה"ב, צרפת, גרמניה, קנדה, אנגליה, בלגיה, אוסטרליה, ארגנטינה, יוון, תאילנד, סינגפור, סין, פרו, ירדן, ערב הסעודית. לארה"ב וקנדה ניתן יהיה לחייג גם למכשירים ניידים

 

ההטבה הינה מיום ההרשמה ועד 30 באפריל.

 

בעקבות ההצעה, הודיעה המועצה לצרכנות כי היא מתנגדת לפיצוי.

 

מנכ"ל המועצה לצרכנות, עו"ד אהוד פלג: "התקלה בפלאפון פגעה במגוון רחב של שירותי החברה שעליהם מנויים הצרכנים. הפיצוי לצרכנים צריך להיות באותו ממשק עצמו שבו נפגע כל צרכן וצרכן, משום שאחרת אין בפיצוי כדי לפצות את הצרכן הספציפי על הנזק ועוגמת הנפש שנגרמו לו".


 
"שלושת סוגי הפיצויים שמציעה פלאפון אינם שירותים שמשרתים בהכרח את כלל הצרכנים ולפיכך לא יהיה זה עבורם בחזקת פיצוי. ראוי היה שפלאפון תבחר לפצות את לקוחותיה בדרך שבאמת תאפשר פיצוי אמיתי ללקוח ולא שירות שהוא מיותר עבורו".